Відгуки

Якщо ви є нашим клієнтом залиште, будь-ласка, відгук про надання послуг трансферу нашою компанією.

Розкажіть нам:

  • Якою послугою і як давно ви користуєтеся?
  • Чим ви задоволені чи не задоволені?
  • вкажіть плюси і мінуси в обслуговуванні, з якими ви зіткнулися.
  • Дайте оцінку якості послуг компанії за шкалою «Погано-Нормально-Добре-Відмінно».
  • Чи порадите Ви нашу компанію своїм друзям?

Ваше враження про послуги компанії будуть корисні для підвищення якості обслуговування!

Написати відгук

Анна
27.09.2019

Большое спасибо водителю Олегу. Очень приятный и вежливый человек. Не смотря на опоздания других пассажиров сумел тактично и вежливо разрешить ситуацию. Доехали быстро и с комфортом, как водитель он осторожен и уверен за рулём, что очень приятно и разрешает расслабиться. Очень внимателен к пассажирам. Большое спасибо!

Відповідь адміністрації:

Спасибо за ваш отзыв, будем рады вас видеть!

Маргарита
18.09.2018

Не хочу дискредитировать всю транспортную фирму, так как до этого уже пользовалась услугами трансфера и притензий не возникало. Однако, водитель, который был на рейсе 16.09.2018, к тому же еще и опоздавший на час, приблизительно 13:30 (Жуляны) – 16:00 (Черкассы), был крайне невежлив и хамоват с пассажирами. Уважаемое руководство компании, пожалуйста, проводите инструктаж по правилам этикета со своими водителями, иначе некоторые из них распугают вам потенциальных клиентов. Довольный сервисом пассажир – залог вашей рентабельности!

Відповідь адміністрації:

Добрый день! Спасибо Вам что нашли свободное время и написали отзыв! Ваш комфорт – это первое правило нашей команды, а для этого работает целая группа людей и ни одно звено не должно подвести. Ваш отзыв очень важен для нас. Ведь критика указывает на наши ошибки, а значить есть над, чем работать. Проведём инструктаж по правилам этикета. Рады будем видеть Вас снова!

Елена
22.09.2018

Спасибо ) Только наилучшие рекомендации !

Відповідь адміністрації:

Спасибо за ваш отзыв, будем рады вас видеть!

Геннадій
24.09.2018

Враження від користування послугами даної компанії у мене залишилось дуже негативне. При перевезенні нас з м. Черкаси до аеропорту Жуляни запізнились з доставкою на 20 хвилин, а з аеропорту на Черкаси зовсім не забрали, при тому, що про відправку з Єгипту перевізника було повідомлено за 26 годин. При цьому, ні вибачень та ніяких обгрунтувань нам не було повідомлено. Так, що наступного разу треба 100 разів подумати, як довірятись такому перевізнику

Відповідь адміністрації:

Доброго дня! Вдячні Вам, що знайшли вільну хвилину і написали. Робота диспетчера вчасно відсліткувати і зустріти пасажирів. Та на жаль в цьому році ситуація з чартерними рейсами жахлива, зміни не тільки часу прибуття на добу раніше або пізніше, а навіть зміни номеру рейсу. Ваша ситуація буде розглянута, помилки виправленні. Дякуємо за відгук, раді будемо бачити Вас знову!

Світлана
25.09.2018

Мені все сподобалось, Комфортно і вчасно.

Відповідь адміністрації:

Дякуємо за ваш відгук, будемо раді вас бачити!