Оренда мікроавтобуса

Мікроавтобус для організації екскурсій в Черкасах

Ніхто не буде сперечатися, що приватне авто – це свобода в пересуваннях і відчутний комфорт в житті. Все це вірно, але не завжди можна обмежитися своїм транспортом.

Припустимо, Вам з колегами належить летіти на ділову зустріч або конференцію і потрібно дістатися до аеропорту, чи Ви зібралися з друзями і, одним днем, вирішили поїхати до моря.

У подібних випадках, на порядку денному, відразу ж виникає питання транспорту. Як доїхати? Як організувати цей процес максимально комфортно?

Звичайно добре, коли є корпоративний автобус, або хтось із Ваших друзів обзавівся мікроавтобусом, але це скоріше виключення.

Добиратися кожен своєю, їхати попутками і інші варіанти не завжди приваблюють зручністю і надійністю. Та й Ви напевно погодитеся, що дорога разом, колективом або дружною компанією набагато цікавіша. Можна сміливо травити байки, спілкуватися, не думаючи про стрілку спідометра, наявність пального і про те, на якій стоянці прилаштувати авто.

Тому, якщо Вам, потрібно або коли-небудь знадобитися дістатися до місця роботи або відпочинку, компанією від 5 до 8 осіб, краще зупинитися на оренді мікроавтобуса.

Оренда мікроавтобуса Черкаси

Якщо взятися порівнювати наше місто зі столицею, то воно може здатися невеликим, і в чомусь навіть провінційним, але варто дивитися глибше – амбіцій місту Черкаси не позичати. Конференції, майстер-класи, концерти, змагання та інші події, роблять послугу – мікроавтобус оренда Черкаси, вельми популярною. Це підтверджує і досвід роботи компанії “Трансфер”, яка вже кілька років, успішно надає транспортні послуги.

На який термін можна орендувати мікроавтобус в Черкасах?

Складаєте туристичний маршрут подорожі країною, чи просто хочете доїхати до аеропорту? Ми можемо влаштувати обидва варіанти і багато інших:

  • Оренда мікроавтобуса для обслуговування весілля, корпоративу чи інших урочистостей..
  • Мікроавтобус для перевезення в аеропорт, на вокзал, трансфери на море і курорти..
  • Прокат мікроавтобусів для екскурсій і подорожей по Україні..
  • Транспорт для міжнародних мікроавтобусних турів по країнах Європи і СНД..
  • Прокат мікроавтобуса для будь-яких інших цілей..

Складаєте туристичний маршрут подорожі країною, чи просто хочете доїхати до аеропорту? Ми можемо влаштувати обидва варіанти і багато інших.

Оренда буса Черкаси – відмінне рішення, як для разових, так і для довгострокових поїздок.

Скільки коштує орендувати мікроавтобус і чи вигідно це?

Вартість оренди мікроавтобуса в нашому прекрасному місті, варто ділити на час, витрачений для обслуговування особистого транспорту, паливні витрати і зіпсовані нерви від якості дорожнього покриття.

Дальні поїздки, на особистому автомобілі – прекрасні, але тільки не в тому випадку, коли Вам доводиться вирішувати масу проблем. Пов’язаних з очікуваними і не дуже, дорожніми пригодами.

Наша компанія пропонує якісне обслуговування, поєднуючи його з демократичною ціною.
Так, мікроавтобус для пасажироперевезення 8 осіб по маршруту Черкаси – Бориспіль, обійдеться Вам, в 2100 грн. В ціну включено – професійний водійський супровід, комфортабельний мікроавтобус марок – (Renault Trafic, Nissan PrimaStar, Opel Vivaro), сучасний салон з кондиціонером, безкоштовним wi-fi і містким багажником.

Ціна попередня і може коливатися. Щоб дізнатися поточну ціну і отримати конкретну цифру на Ваше замовлення, зверніться до менеджера. Гарантуємо, що протягом пари хвилин, Ви почуєте всю необхідну інформацію.