Про нас

decor decor

Якість послуг перевірена роками спільних подорожей та сотнями гарних відгуків

 

Компанія «Трансфер Черкаси» розпочала свою діяльність у 2014 році.

Протягом 8 років ми щодня перевозили пасажирів з  Черкас до аеропортів «Бориспіль» та «Київ» (Жуляни). Найяскравіші подорожі наших клієнтів розпочиналися в комфортабельних авто з досвідченими водіями за кермом.

З початком повномасштабного вторгнення російських військ на територію України наша діяльність зазнала змін. Відтепер ми здійснюємо перевезення пасажирів за найбільш затребуваними напрямками закордон та в межах країни, зокрема в аеропорти Польщі – Краків, Катовіце та Ряшів, в аеропорт Молдови – Кишінів та до залізничного вокзалу у Львові. Надаємо послугу індивідуального трансферу за бажаним безпечним маршрутом клієнта.

Якість поїздок та безпека пасажирів залишається головною цінністю нашої компанії. Перевезення відбуваються оновленими авто на 4/8/11 місць. Всі сидіння в наших авто оснащені пасками безпеки. Маленьким пасажирам надаємо автокрісла та бустери відповідно до віку. Перевозимо чотирилапих у спеціальних переносках.

Call-центр працює з 8:00 до 20:00.
Передаємо гуманітарну допомогу та інші важливі речі для наших громадян.
Трансфер до аеропортів
Замовити дзвінок
bg
ico

Наші послуги

Якщо потрібно дістатися в аеропорт – бронюйте трансфер просто від свого дому. Ми відповідально готуємось до кожного рейсу. Піклуємось про комфорт в авто, про безпеку руху та вчасне прибуття в аеропорт

Груповий трансфер

Регулярні поїздки з Черкас до аеропортів Польщі та Молдови

ico
Індивідуальний трансфер

Автомобіль за вашим маршрутом по Україні чи за кордон

ico

Чому нам довіряють?

Куди б ви не зібрали валізу – ми вирушимо разом. Щоб зробити вашу дорогу кращою, спокійнішою, наповнити її турботою.

ico
01
Комфорт

Ми пропонуємо для поїздок лише нові, сучасні та доглянуті авто. Всі вони обладнані кондиціонером, wifi, usb роз’ємами для зарядки вашого телефона. Положення сидіння регулюється для вашої зручності.

ico
02
Безпека

Ми піклуємось про безпеку наших поїздок. Саме тому на кожному маршруті працює два водії. Кожне місце обладнане паском безпеки, а маленьким пасажирам надається автокрісло чи бустер. Водії завжди дотримуються безпечного швидкісного режиму.

ico
03
Надійність

Якість наших послуг перевірено тисячами пасажирів та роками нашої роботи у сфері перевезень. З нами ви можете не хвилюватися, ваша поїздка точно відбудеться на найвищому рівні.

ico
04
Якість

Ми працюємо відкрито, відповідально та з любов’ю до своєї справи. Про це говорять численні відгуки наших клієнтів та партнерів у сфері туризму. Постійно підвищуємо рівень послуг та зростаємо завдяки довірі наших клієнтів.

loading.gif